199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
“Şairlik tacı” ile onurlandırılmış Francesco Petrarca’nın İtalyanca yazdığı iki yapıtından biridir Divan (Il Canzoniere). Birçoğu sevdiği kadın Laura için kaleme aldığı şiirlerden oluşan kitap “in vita” (Laura hayattayken yazılan şiirler) ve “in morte” (Laura’nın ölümünden sonra yazılmış şiirler) olarak iki bölümden meydana gelir. Sone, şarkı, balat, altılı, madrigal gibi farklı ölçülerde toplam 366 şiirden oluşan kitap, sadece Petrarca’nın en önemli eserlerinden değil, dünya edebiyatının da ölümsüz metinlerinden. Necdet Adabağ’ın özgün dilinden çevirisiyle okurla buluşuyor.
“Ey acılı ruhum, anımsıyorum, başıboş kaldın,
ıssız ve yabancı karanlık mağaralarda, yıllarca
ağladım ele avuca sığmaz cesaretimden ötürü,
ve sonunda öyle kötü bir sona ulaştım ki
büründüm yeniden o dünyevi bedenime,
sürüklendim sonunda daha acılı günlerimin içine.”


Ürün Adı: Divan
Ürün Kodu: 9786254181702
Yazar: Francesco Petrarca
Basım Yılı: 2022
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 488
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Çevirmen:
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...