199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Zaferin tadını almış bir asker…
Zaferden sonra mağlubiyeti tatmış olan yine aynı asker…
Üstelik hem yurt topraklarının hem de istiklalin kaybedilişidir bu.
Nihayet mağlubiyetle sonuçlanan bir savaştan dönerken yollarda gördüğü yoksulluk ve acizlik manzaralarına şahit olan bir aydın ve bu sorumlulukla kurtuluş ateşine ilişkin kıvılcım bekleyen bir ruhun bekleyişidir bu…
“Mahşerin Galibi”, Çanakkale’de zaferin, Cihan Harbindeyse mağlubiyetin acısını tatmış ve sonrasında Millî Mücadele’ye katılan, milletin azim ve kararını kendi içinde de taşıyan ve böylece zaferi tadan bir ihtiyat zabitinin görevini başarmanın verdiği huzurla yaşadıklarının anlatımıdır.
1918-1925 arasındaki Türkiye’de “Mahşerin Galibi”, zaferden sonra asker üniformasını çıkarıp yeniden sivil kimliğine büründükten sonra uğruna savaştığı ve harabata dönmüş yurt toprağını yeniden mamur etmek için kendisi gibi genç Cumhuriyet’e genç bir mühendis olarak omuz veren Ali’nin hikâyesidir.

Ürün Adı: Diriliş: Mahşerin Galibi
Ürün Kodu: 9786257131933
Yazar: Cavit Kırcı
Basım Yılı: 2021
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 304
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Çevirmen:
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...