199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
İki Osmanlı Klasiği Gelibolulu Mustafa Âli - Künh ül-ahbar Selânikî Mustafa Efendi - Tarih-i Selânikî Kuruluşa Dair Halil İnalcık İle Söyleşi - "Osmanlı Tarihi En Çok Saptırılmış, Yanlı Yorumlanmış Tarihtir" Cemal Kafadar - İki Cihân Âresinde Cemal Kafadar İle Söyleşi - Ortaçağ Anadolusu ve Osmanlı Devleti’nin Kuruluşu Üzerine Osmanlıları Tanımak İlber Ortaylı - "Osmanlı" Kimliği Nejat Göyünç - Osmanlı Devleti Hakkında Klaus Kreiser - “Türklerde Akıl Var mı?” Halil İnalcık - Osmanlı Fetih Yöntemleri Sencer Divitçioğlu - "Oyun Teorisi" Bağlamında Celâlî İsyanları Jane Hathaway - Unutulan İkon: Hz. Ali’nin Kılıcı Zülfikar’ın Osmanlı Türevi Nicolas Vatin - Bir Osmanlı Türkü Yaptığı Seyahati Niçin Anlatırdı? Şevket Pamuk - Osmanlılarda Para ve Enflasyon Edhem Eldem - 18. Yüzyıl ve Değişim Maurice M. Cerasi - 18. Yüzyıl Osmanlı Kenti Jamal J. Elias - Zikr-i Dervişâne’den Divân Musikisine Kadar Osmanlılar Devrinde Semâ’ya Bir Bakış Osmanlı Devleti’ne Bakış Ahmet Turan Alkan - Herkesin “Osmanlı”sı Kendine Açıkoturum - "İdeal ‘Osmanlı’ Yok" Ahmet Kuyaş - Osmanlı-Türk Modernleşmesi ve Ordunun Siyasetteki Yeri Üzerine Christoph K. Neumann - Devletin Adı Yok – Bir Amblemin Okunması İsmail Kara - Felsefe ve Tefelsüf Kitap Nejat Göyünç - 16. Yüzyılda Avrupa’da Türkler İle İlgili Yayınlar

Ürün Adı: Cogito Sayı: 19 Osmanlılar Özel Sayısı
Ürün Kodu: 9771300288019
Yazar: Kolektif
Basım Yılı: 2022
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 326
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Çevirmen:
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...