750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 750 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
Küçük filozoflara sesleniş!
Sevgili çocuklar,
Büyürken aklınıza takılan, keşfetmek istediğiniz ve bu konuda "Benim de bir fikrim var." dediğiniz her şey için sizleri felsefe ile tanıştırmak istiyoruz. Bu kitapta Bilgi ve Beren'in eğlenceli dünyasında merak ettikleri her sorunun cevabını Bilge Dede, sizlerin anlayabileceği bir şekilde sunuyor.
Oyun oynarken, konuşurken, yürürken öğrenmenin yolu, iyi bir felsefe eğitiminden geçer. Zaten felsefe, hayatın her anında önümüze çıkan güçlükleri aşabilmemiz için bir yol göstericidir. Bireylerin yeteneklerini açığa çıkarabilecek ve kendilerini tanıyacak yöntemleri öğreten bir disiplindir. Sevgili çocuklar, elinizdeki bu kitap, sizlere yepyeni bir kapı açıyor.
Küçük filozofların zihin dünyalarının mimarları olan anne, baba ve öğretmenler!
"Çocuklarla Felsefe" başlığı sizler için farklı gelebilir. Çoğu zaman kulaktan dolma bilgilerle felsefenin karmaşık, zor ve ağır bir alan olduğu öngörüsüyle karşı karşıya kalmaktayız. Bir de bu alanın çocukla ilişkilendirilmesi bu görüşlerin birer ön yargıya dönüşmesine neden olmaktadır. Fakat doğru düşünme ve doğru düşünmeyi arama yolculuğu olan felsefe, bu konudaki tüm tabuları yıkmakta ve eğitim­öğretim süreçlerinin temel hareket noktası haline gelmektedir.
Bütün çocuklar özeldir ama hiçbir çocuk ayrıcalıklı değildir. Ailelerimizin çocuklarını bencilikten uzak yetiştirmeleri gerekir. Toplumumuzda yaşayan herkesi düşünerek büyüyen ve Türk milletinin değer yargılarına saygılı bireylerin yetiştirilmeleri aile ve okuldaki eğitime bağlıdır. Bu da ancak küçük yaştan itibaren verilecek düşünce kültürü ile sağlanabilir.
Günümüzde birçok bilgi ile karşı karşıyayız fakat bu bilgilerin doğruluğu, değeri ve kullanım çeşitliliği çoğu zaman sorgulanmadan kabul edilmektedir. Durum böyle olunca bilgi güç olmaktan çıkarak zarar haline dönüşmektedir. İşte bu noktada çocuk yetiştiren herkese büyük sorumluluklar düşüyor. Doğru bilgi ile yaşamını değerli kılan, çevresine karşı duyarlı ve bilinçli bireyler yetiştirebilmemiz adına çocuklarımızın felsefe ile tanışmaya ihtiyaçları vardır. Elinizdeki eser, bu ihtiyaçların karşılanmasına katkı sunmak amacıyla hazırlanmıştır.


Ürün Adı: Çocuklarla Felsefe
Ürün Kodu: 9786257556255
Yazar: Dr.H.Ömer Özden-Dr.Burcu Akpınar Topçu-Damla Melek Özden
Basım Yılı: 2023
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 216
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Çevirmen:
Bu ürün için henüz yorum yapılmadı.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...