199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
Mehmed Akif “önce inanmis adam” di. Bu sifati önce gelmek kaydiyla sairdi, düsünürdü ve kalbi memleketi için çarpan biriydi. Inanmisligi onun siirini, hayatini, yasayisini, sahsiyetini derinden etkilemisti. Siiri teblig için, telkin için, düsünce için, toplumu iyiye götürmek için bir araç saymisti Mehmed Akif. Kendi yüksek siir kudretinin ihtirasini toplumun dertlerinin önünde tutsaydi, süphesiz siirde, sairlikte daha büyük muvaffakiyetler kazanirdi. Ama o mü’mindi, helki en dertli günlerini yasiyordu ve o, halkinin dertlerini duyan ve duyuran bir muzdarip olmayi tercih etti. Camideki Sair, Milli Mücadele ya da Kurtulus Savasi’nda alisilmis resmi görüsün disinda bir çerçeveye oturduguna dikkat çekerek Mehmed Akif’in bu süreçteki gerçek konumunun belirlenmesine de isik tutmaktadir.Camideki Sair,’in yeni baskisi, ölümünden sonra da yasayan bir sahsiyet olarak Mehmed Akif’i daha iyi anlamaya yardimci olacak yeni bölümlerle genisletilmis olarak sunuluyor.

Ürün Adı: Camideki Şair Mehmed Akif
Ürün Kodu: 9789944061032
Yazar: D. Mehmet Doğan
Basım Yılı: 2009
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 271
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Çevirmen:
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...