200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Küresel dengelerden, gelismelerden, ulus-devletlerin ve toplumlarin statükoyu korumaya yönelik taleplerinden bagimsiz olmayan bütünlesme kavrami; küresel sistemi, bölgesel paradigmalari, ulus-devlet yapilarini, toplumsal algi ve davranis biçimlerini etkileyen ve degistiren uzun bir süreç.Türkiye'de bütünlesme kuramina iliskin ilk çalismalar, Avrupa Ekonomik Toplulugu'nun gündeme gelmesi ile basladi ve Avrupa Birligi ekseninde sekillenerek dar bir alana sikisti. Bütünlesme kuram, yöntem ve modelleri ile farkli bütünlesme yaklasimlarini bir araya getiren çalisma sayisi az ve dolayisiyla bu kitap, o alanda yer alma umuduyla kaleme alindi.Bütünlesme hareketleri, insanlik tarihi boyunca, farkli kita ve bölgelerde, degisik biçim ve oyuncular tarafindan defalarca denendi ama en basarili örnegi Avrupa'da gerçeklestirildi. Bu bütünlesme hareketinin neden Avrupa'da basarili oldugu sorusundan yola çikarak hazirlanan çalisma, Türkiye'nin AB yolundaki sürecine kuramsal açidan isik tutuyor.Son derece zor olan bütünlesme sürecine baslamayi, sürdürmeyi ve özellikle ulus-devletler düzeyinde önemli fedakârliklara katlanmayi gerektiren kosullarin neler oldugunu arastirmak ve bu çerçevede bütünlesme hareketinin temel özelliklerini saptamak, bu çalismanin temel amaci olusturuyor. Eser ayrica Türkiye-AB iliskilerinin rasyonel zeminlerden okunmasina da kaynak teskil ediyor.(Tanitim Bülteninden)

Ürün Adı: Bölgesel Bütünleşme
Ürün Kodu: 9786055857387
Yazar: Beril Dedeoğlu
Basım Yılı: 2015
Kapak Türü:
Sayfa Sayısı: 300
Kağıt Cinsi:
Çevirmen:
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...