199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Demek ki meyve olarak kalmayacaktim. Önemli olan meyveyi besin olarak diger canlilara sunmak, onlari beslemeye yardim etmekti. Çekirdegim ise topraga girecek yeni bir seftali fidani yeserecekti. Fidan agaca dönüsecekti. Meyve olarak ölecektim, ama fidan olarak büyüyecektim. Ben tek bir seftaliydim. Çekirdegim agaç olunca yeni meyveler verecektim. Bir seftali, bin seftali verecekti. Dinçtim. Kendimi güçlü hissediyordum. Büyük bir degisim geçirmistim. Çekirdekken filiz olmustum. Degiserek yasamayi sürdürüyordum. Filizdim, fidan olacaktim. Sonra agaç… Meyve verecektim. Yüzlerce, binlerce meyve verecektim. Her meyvemde bir çekirdek olacakti. Çekirdeklerden yeni agaçlar yetisecekti. Bütün bunlardan kendimce söyle bir sonuç çikardim: Gerçek olan degismektir. Her sey durmadan degisir. Bu degisimler birikir, birikir ve o sey, kendiliginden baska bir sey olur. Bu baska sey önceki durumdan farkli, daha yenidir.Büyük, sulu bir seftali bir sepetten yere yuvarlanip çürümeyi beklerken iki yoksul çocuk Sahip Ali ve Polat onu bulup yer ve sonra da çekirdegini aganin bahçesine dikerler. Kendilerine ait bir seftali agaçlari olsun isterler çünkü. Bu güzel seftali, çok fazla meyve yemeye imkâni olmayan bu çocuklarin doyunca seftali yiyebilmesi için çekirdekten büyük verimli bir agaç olmak, çiçek açip meyve vermek için çabalar. Ancak yasanan üzücü bir olay onun hayatini etkileyen önemli bir karar almasina neden olur. (Tanitim Bülteninden)

Ürün Adı: Bir Şeftali Bin Şeftali
Ürün Kodu: 9786053413493
Yazar: Samed Behrengi
Basım Yılı: 2016
Kapak Türü:
Sayfa Sayısı: 72
Kağıt Cinsi:
Çevirmen:
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...