199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
...Insanlar ilk söze baslamakta güçlük çekerler. Tamamen açik ve dogru konusmak için iki günden beri hazirlandim. Bunu basaracagimi da umuyorum. Belki bir yabanci olan size, bütün bunlari anlatisimin sebeplerini henüz kavrayamiyorsunuz. Fakat, bu olayi düsünmeden bir günüm, hatta bir saatim bile geçmiyor. Insanin hayati boyunca ömrünün yalniz bir noktasina, bir tek güne gözlerini dikip kalmasinin dayanilmaz bir sey oldugunu söylersem, ihtiyar bir kadin olan bana inanmamaniz için bir nedeniniz kalmaz. Çünkü size bütün anlatacaklarim, altmis yedi yillik bir yasantida yalniz ve yalniz yirmi dört saatlik bir devreyi doldurmaktadir. Ben de çogu zaman saplanti haline gelinceye kadar kendi kendime, “bu çok uzun zaman boyunca insanin bir tek ama yalniz bir tek delilik ani olduysa ne çikar bundan?“ dedim. Fakat, çok gizemli bir ifade ile adina vicdan dedigimiz o seyden insan kolay kolay kurtulamiyor. Sizin bu Mme Henriette isini bu kadar nesnel, tarafsiz bir sekilde incelediginizi görünce, hayatimdaki o bir tek güne dair birisinin karsisinda serbestçe konusmaya karar verebilirsem, böyle saçma bir sekilde hep geçmise dogru yönelmenin ve kendi kendimi suçlamanin belki de sona erecegini düsündüm. Anglikan dininden degil de Katolik olsaydim, günah çikartma imkani bana çoktan bu sirrimi affettirmek firsatini verecekti. Fakat bizler bu teselli imkanindan mahrumuz. Onun içindir ki, ben bugün, sizi kendime sirdas edinerek kendi kendimi affetmek yolundaki bu acayip tesebbüse girismis bulunuyorum. Bütün bunlarin çok garip oldugunu bilmiyor degilim ama teklifimi, hiç çekinmeden kabul ettiniz. Bunun için de tesekkür ederim size.
Evet, size hayatimin yalniz tek bir gününü anlatacagimi söylemistim...
 -
…Insanlar ilk söze baslamakta güçlük çekerler. Tamamen açik ve dogru konusmak için iki günden beri hazirlandim. Bunu basaracagimi da umuyorum. Belki bir yabanci olan size, bütün bunlari anlatisimin sebeplerini henüz kavrayamiyorsunuz. Fakat, bu olayi düsünmeden bir günüm, hatta bir saatim bile geçmiyor. Insanin hayati boyunca ömrünün yalniz bir noktasina, bir tek güne gözlerini dikip kalmasinin dayanilmaz bir sey oldugunu söylersem, ihtiyar bir kadin olan bana inanmamaniz için bir nedeniniz kalmaz. Çünkü size bütün anlatacaklarim, altmis yedi yillik bir yasantida yalniz ve yalniz yirmi dört saatlik bir devreyi doldurmaktadir. Ben de çogu zaman saplanti haline gelinceye kadar kendi kendime, "bu çok uzun zaman boyunca insanin bir tek ama yalniz bir tek delilik ani olduysa ne çikar bundan?" dedim. Fakat, çok gizemli bir ifade ile adina vicdan dedigimiz o seyden insan kolay kolay kurtulamiyor. Sizin bu Mme Henriette isini bu kadar nesnel, tarafsiz bir sekilde incelediginizi görünce, hayatimdaki o bir tek güne dair birisinin karsisinda serbestçe konusmaya karar verebilirsem, böyle saçma bir sekilde hep geçmise dogru yönelmenin ve kendi kendimi suçlamanin belki de sona erecegini düsündüm. Anglikan dininden degil de Katolik olsaydim, günah çikartma imkani bana çoktan bu sirrimi affettirmek firsatini verecekti. Fakat bizler bu teselli imkanindan mahrumuz. Onun içindir ki, ben bugün, sizi kendime sirdas edinerek kendi kendimi affetmek yolundaki bu acayip tesebbüse girismis bulunuyorum. Bütün bunlarin çok garip oldugunu bilmiyor degilim ama teklifimi, hiç çekinmeden kabul ettiniz. Bunun için de tesekkür ederim size.Evet, size hayatimin yalniz tek bir gününü anlatacagimi söylemistim… (Tanitim Bülteninden)Ince Kapak:

Ürün Adı: Bir Kadının 24 Saati
Ürün Kodu: 9789758848942
Yazar: Stefan Zweig
Basım Yılı: 2013
Kapak Türü:
Sayfa Sayısı: 120
Kağıt Cinsi:
Çevirmen: Mehmet Nuri
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...