199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 199 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

    Ben O Çiçek Açmış Erik Ağacıyım

  • Barkod:9786054209620
  • Marka :Sözcükler
  • Kategori:Şiir
  • Stok:2
  • 47,15 TL
Zahrad mahlasını kullanan Zareh Yaldızcıyan (1924-2007) Batı Ermenice lehçesinin en önemli çağdaş şairi kabul edilir. Elinizdeki kitaptaki şiirler onun 1960 ile 2004 yılları arasında yayımladığı sekiz kitabından seçildi.

1940’lı yıllarda yayımlanan ilk eserleri kafiyeli ve vezinlidir ama şair kısa zamanda günün değişen şiir estetiği doğrultusunda serbest vezinle yazmaya başlar, eserlerini her türlü süslemeden arıtarak gerçek sesini bulur.

Zahrad’ın şiirleri sade bir dille yazılmış, görünüşte basit ama çok katmanlı anlamlar içeren, değişik yorumlara açık yapıtlardır. Kısa anların şairidir o, günlük hayattan küçük tablolar sunar bizlere. Komiktir, sevecendir, ayakları yere basar, insanlığa ironik bir gözle bakar. Kendini hafife alır, ezilenden ise büyük bir şefkatle bahseder.

Şairin en önemli özelliklerinden biri iyimserliktir. Dünyadaki bütün haksızlıkların farkında olduğu halde kasvetli değildir şiirleri. Baskın unsurun yaşama sevinci olduğu bu şiirler bize insan sevgisini ve hayata bağlılığı duyumsatır.

Ürün Adı: Ben O Çiçek Açmış Erik Ağacıyım
Ürün Kodu: 9786054209620
Yazar: Zahrad
Basım Yılı: 2021
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 128
Kağıt Cinsi: 2. Hamur
Çevirmen: Sosi Antikacıoğlu
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...