200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
Âşık Hasanî, Ağrı âşıklık geleneğini yaşatan ve icra eden bir âşık olarak Ağrı âşıklık geleneği içerisinde yer almaktadır. Âşıklık sanatını Ağrı ilinde sürdüren Âşık Hasanî, köyüne gelen âşıklara özenerek bu sanata adım atmıştır. Bu çalışmada, Ağrı âşıklık geleneğinin yaşayan temsilcilerinden biri olan Âşık Hasanî’nin hayatı, sanatı ve eserleri ele alınmıştır. Birçok eseri elimize ulaşmayan Âşık Hasanî’nin 67 şiiri ele alınmıştır. Şiirlerinde dünyanın geçiciliği, Allah’a kul olma, Hz. Muhammed, Atatürk, aşk, öğretmenlik gibi konuları ele almıştır.

Âşık Hasanî’nin hayatı, sanatı ve eserlerini incelemek amacıyla hazırlanan bu çalışma beş bölümden oluşmaktadır. Birinci bölümde âşık edebiyatı ve âşıklık kavramı, ikinci bölümde Hasanî’nin hayatı, üçüncü bölümde incelenen şiirlerin dış yapı/dil ve uslüp özellikleri ile şiirlerdeki edebî sanatlar, dördüncü bölümde Âşık Hasanî’nin şiirlerindeki konular ele alınmıştır. Eserin beşinci bölümünde ise Şair Hasanî’nin şiirlerine yer verilmiştir.


Ürün Adı: Ağrılı Âşık Hasanî Hayatı Sanatı Eserleri
Ürün Kodu: 9786052811993
Yazar: Akif Arslan
Basım Yılı: 2019
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 132
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Çevirmen:
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...