200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
Bilgi merkezleri ve bilgi sistemleri açısından kullanıcıların bilgi gereksinimlerini, bilgi arama davranışlarını, bilgi kullanım ve paylaşım biçimlerini yani bilgi davranışlarını dikkate almak bir zorunluluktur. Günümüzde bilgi hizmetleri dijital teknoloji çağında doğan, tutum ve davranışları teknoloji ekseninde şekillenen yeni kuşak bireylerle yüz yüzedir. Dijital yerli veya ağ kuşağı gibi adlarla anılan bu kuşak bireysel geleneksel kullanıcılardan farklı bilgi davranışları sergilemektedir. Bu nedenle, bilgi gereksinimini geleneksel basılı ortam ve kaynaklar yerine elektronik ortamdan karşılamayı tercih eden, bilgiye anında ulaşmak isteyen, interneti hayatının merkezine koyan bu bireyleri yakından tanımak büyük önem taşımaktadır. Bu eserde literatüre dayalı olarak ağ kuşağına ilişkin bir profil çıkarılmakta, ağ kuşağı mensubu üniversite öğrencilerinin bilgi davranışları ve bilgi hizmetlerinden beklentileri değerlendirilmektedir. Dr. Ömer Dalkıran’ın Ağ Kuşağının Bilgi Davranışları: Üniversite öğrencileri üzerine bir inceleme başlıklı doktora tezine dayanan bu kitabın hem bilgi ve belge yönetimi literatürüne hem de ilişkili diğer çalışma alanlarına katkı sağlayacağı umulmaktadır.

Ürün Adı: Ağ Kuşağının Bilgi Davranışı
Ürün Kodu: 9786052812747
Yazar: Ömer Dalkıran
Basım Yılı: 2019
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 191
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Çevirmen:
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...