200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 200 TL Üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!
Enformasyon Toplumunda ekonomik kalkınmanın yanı sıra toplumsal ve kültürel gelişme de büyük önem taşımaktadır. Bu bağlamda Avrupa Enformasyon Toplumu’nun gelişiminde kurumsal düzeyde etkinliği artırmak, nitelikli iş gücünün yetiştirilmesine bağlıdır. Üniversitelerin birincil görevleri arasında yer alan nitelikli iş gücü yetiştirme sorumluluğu, eğitimin ve dolayısıyla insan olgusunun enformasyon toplumunda sahip olduğu yerin önemine işaret eder. Güçlü bir toplumun güçlü bireylerden oluşacağı varsayımını güçlü bir mesleğin nitelikli meslek üyelerinden oluşacağı şeklinde formüle ettiğimiz taktirde profesyonelliğin gerektirdiği niteliklere sahip olmak, görev yapılan kurumun belirlenmiş hedef ve amaçlarına ulaşmasında, en az mesleğe üye olmak kadar önemlidir. Profesyonelliğin kazanılan bir sıfat olmasının ötesinde geliştirilmesi ve ihtiyaçlar doğrultusunda güncellenmesi gereken bir paye olduğu unutulmamalıdır. Bu ise, mesleğin, üyelerine niteliklerini geliştirebildiği, itibarını sağlayabildiği ve haklarını koruyabildiği bir mesleki ortamı yaratmış olması ile mümkündür. Avrupa Birliği sürecinde ülkemizin tüm kurumlarında yaşanan yeniden yapılanmaya, üniversiteler ve üniversite kütüphaneleri açısından; enformasyon toplumunun iki önemli bileşeninden biri olan nitelikli iş gücü konusuna, profesyonel üniversite kütüphanecileri açısından yaklaşıldığı taktirde, çalışmamızın üniversite kütüphanelerinde görev yapmakta olan kütüphanecilerin profesyonel profilini belirlemeye yönelik amacının altında yatan nedenler ortaya çıkmaktadır.

Ürün Adı: AB Enformasyon Toplumu ve Üniversite Kütüphanecileri
Ürün Kodu: 9786052810781
Yazar: Esin Sultan Oğuz
Basım Yılı: 2019
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 225
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Çevirmen:
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan ve/veya sipariş onaylandıktan sonra, stoklarımızda mevcut ise en geç 2-3 iş günü içerisinde gönderimi sağlanmaktadır. Mevcut değilse ortak çalıştığımız tedarikçi firmalardan ve/veya yayınevlerinden temin edilip gönderim sağlanacaktır. Teslimat adresinin masalseç'e uzaklığına bağlı olarak taşıyıcı kargo şirketi de 1-5 gün içerisinde siparişinizi size teslim edecektir.

Stoklarımızda olmayan ürünlerin tedarik edilme süreleri yayınevlerine ve dağıtıcı firmalara göre farklılık göstermektedir. Tedarik sürecinde olan ürünlerin teslimatı tedarik işlemleri gerçekleştikten sonra yapılır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksaklık olması durumunda, size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimat yapılamamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından masalseç talebiyle size teslim edilecektir.

Alım işlemi sonrası teyit amaçlı e-posta alacaksınız. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin tedarik edilememesi durumunda konu ile ilgili yine e-posta gönderilecek ve durum tarafınıza bildirilmiş olacaktır.

www.masalsec.com çevrimiçi/online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı sağlanmaktadır. Nadir de olsa tüketicilerin aynı ürünü alması söz konusu olabilmekte ve ürünler stoklarda tükenebilmektedir. Böyle bir sorun olması halinde, ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün en az 4 (Dört) en fazla 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza teslim edilebilmesi için bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye teslim edilemezse, tüketicinin yaptığı ödeme kendisine iade edilir.
 
Yükleniyor...